checkage انگشت گلکسی دوربین سامسونگ

checkage: انگشت گلکسی دوربین سامسونگ اثر انگشت حسگر اثر انگشت اسکنر عنبیه چشم گلکسی اس 8

گت بلاگز وب‌گردی بندهای عجیب در قرارداد فدراسیون فوتبال با آقای سرمربی ، پاداش میلیون دلاری در جیب کی‌روش

کار بزرگ سرمربی تیم ملی فوتبال جهت رساندن کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه در بدترین حالت یک میلیون دلار پاداش نقدی جهت او به همراه دارد.

بندهای عجیب در قرارداد فدراسیون فوتبال با آقای سرمربی ، پاداش میلیون دلاری در جیب کی‌روش

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، این روز‌ها شایعات و حرف و حدیث‌های مختلفی راجع به میزان پاداش فیفا به فدراسیون فوتبال به خاطر افزایش به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه وجود دارد.

یکی از شایعات جالب توجه این بوده که حدود ٣٠ درصد از مبلغ این پاداش طبق توافقات انجام شده است در وقت عقد قرارداد به کارلوس کی‌روش تعلق خواهد یافت.

بندهای عجیب در قرارداد فدراسیون فوتبال با آقای سرمربی ، پاداش میلیون دلاری در جیب کی‌روش

این در حالی است که بنا بر مفاد قراداد کی‌روش، این مربی پاداش قابل تأملی از این مبلغ واریزی فیفا به دست خواهد آورد ولی مقدار آن ١٠ درصد کل پول واریزی هست، نه ٣٠ درصد!

در قراداد منعقد شده است بین کارلوس کی‌روش و فدراسیون فوتبال پیش‌بینی‌های مورد نیاز راجع به تمام این موارد انجام شده است و راجع به پاداش‌های فیقا قبل و حین برگزاری جام جهانی به این دو بند در بخش چهارم قرارداد که مربوط به وظایف و تعهدات فدراسیون و شرایط برداخت دستمزد هست، اشاره شده است است.

این دو بند به شرح زیر است:

* اگر فدراسیون فوتبال به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه راه پیدا کند، ١٠ درصد از مبلغی که فدراسیون از فیفا بابت ورود به جام جهانی دریافت می‌کند به تیم مربیگری تعلق می‌گیرد. سرمربی در ادامه موظف است بعد از مذاکره با تیم مربیگری به عالی ترین شکل ممکن این مبلغ را تقسیم کند و فدراسیون برابر نتیجه های این تصمیم‌گیری وظیفه‌ای نخواهد داشت. فدراسیون موظف است نسبت به پرداخت این مبلغ در 5 تا 7 روز بعد از دریافت جایزه از فیفا اقدام کند.

* در جام جهانی ٢٠١٨ روسیه، تیم مربیگری ١٠ درصد از مبالغ تشویقی فیفا در جریان این رقابت‌ها را دریافت می‌کند که قاعدتا تا وقت حضور تیم ملی در جام جهانی ادامه خواهد داشت. سرمربی موظف است بعد از مذاکره با تیم مربیگری به عالی ترین شکل ممکن این مبلغ را تقسیم کند و فدراسیون برابر نتیجه این تصمیم‌گیری وظیفه‌ای نخواهد داشت. فدراسیون فوتبال موظف است نسبت به پرداخت این مبلغ طی 5 تا 7 روز بعد از دریافت جایزه از فیفا اقدام کند.

کار بزرگ سرمربی تیم ملی فوتبال جهت رساندن کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه در بدترین حالت یک میلیون دلار پاداش نقدی جهت او به همراه دارد.

فیفا جهت افزایش تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ٢٠١٤ برزیل مبلغ ٨ میلیون دلار به فدراسیون فوتبال پرداخت کرده بود. به این ترتیب این مبلغ جهت جام جهانی ٢٠١٨ قطعا زیاد کردن خواهد داشت و قطعا کمتر از ١٠ میلیون دلار نیست.

به همین ترتیب مشخص می‌شود که کار بزرگ کی‌روش جهت رساندن تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه در بدترین حالت یک میلیون دلار پاداش نقدی جهت او به همراه دارد.

این مبلغ جدا از پاداش‌های نقدی روزانه‌ای است که فیفا جهت تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقه های جام جهانی در نظر گرفته است و کی‌روش مبلغ قابل توجهی هم طبق بند مورد اشاره از این پاداش‌ها دریافت خواهد کرد.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روسیه | میلیون | دریافت | فوتبال | قرارداد | جام جهانی | یک میلیون دلار | پاداش تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog