checkage انگشت گلکسی دوربین سامسونگ

checkage: انگشت گلکسی دوربین سامسونگ اثر انگشت حسگر اثر انگشت اسکنر عنبیه چشم گلکسی اس 8

گت بلاگز وب‌گردی 4 اشتباه مرسوم قشنگی که منجر به سرطان، تومور و عفونت می‌شود!

مخاطبان این گزارش زیاد خانم‌ها محسوب می‌شوند، آیا که زنان زیاد به پرسشها قشنگی و ایجاد تنوع در ظاهر خود اهمیت می‌دهند. ولی گاهی این تنوع می‌تواند به قیمت از

4 اشتباه مرسوم قشنگی که منجر به سرطان، تومور و عفونت می‌شود!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در اینجا 4 اشتباه مربوط به زیبایی-سلامتی که اکثر زن ها مرتکب آن می شوند را معرفی کرده ایم.

عبارات مهم : آرایش
1.رنگ موهای متنوع

مو، یکی از بااهمیت ترین و کلیدی ترین نقش را در تغییرات ظاهری و قشنگی ایفا می کند. از سبک های متفاوت به رنگ های متفاوت عوض کردن داده می شوند. ولی این تغییرات قشنگی بهای سینگینی را برایتان رقم می زند، با استفاده از محصولات متفاوت رنگ مو یک تصویر العمل آلرژیک (خارش و سوزش)، سرطان (سینه، مغز استخوان و بافت های لنفاوی) و همچنین آسم را برایتان بوجود می آورد. البته ناگفته نماند ژل و اسپری های مو نیز از این قاعده مستثنا نیستند و دارای این عوارض خطرناک نیز هستند.

2.مانیکور و ناخن های رنگارنگ

یکی از راه های استراحت و وقت گذراندن از نظر زنان انجام مانیکور و پدیکور روی ناخن هاست، تزیین ناخن ها به رنگ های متفاوت و چسباندن انواع نگین ها روی ناخن حس خوبی را بهشان القا می کند. تنفس بوی لاک ها به پرسشها عصبی و تصویر العمل هایی شیمیایی در بدن مرتبط هست، همچنین چسب هایی جهت چسباندن نگین یا تزیینات دیگر روی ناخن استفاده می شود، ممکن است عفونت های مشکل برایتان رقم بزند. علاوه بر آن لاک ها حاوی تولوئن، ماده شیمیایی است که می تواند منجربه ناباروری نیز شود .

3.پوست حساس ترین بخش

پوست بخشی است که با قشنگ و سالم نگه داشتن آن به نیمی از قشنگی دست پیدا کرده اید. افرادی که درگیر خشکی پوست هستند بخصوص در زمستان، با استفاده از لوسیون ها، انواع کرم ها و… پوست خود را مرطوب نگه می دارند که این عامل می تواند به حساسیت هایی با علائم خارش، سوزش و قرمزی منجر شود. تحقیقات پزشکی نشان داده هست، مالیدن انواع کرم های متفاوت روی پوست باعث رشد تومور می شود، آیا که بسیاری از این مواد دارای روغن های معدنی هستند که با مشتقات نفتی درست شده است اند و هنگامی که جذب پوست می شوند عواقب بدی را جهت پوست رقم می زنند.

برای مرطوبت نگه داشتن پوست از مواد طبیعی و بی ضرر مانند روغن نارگیل، آلوئه ورا و روغن زیتون استفاده کنید.

4.آرایش، قاتل مهم

آرایش کردن بااهمیت ترین خطر را جهت پوست صورت بوجود می آورد و آشکارترین اثر منفی آن مسدود شدن تدریجی منافذ پوست است که این عامل به خودی خود دارای مضرات فراوانی هست. هنگامی که از انواع کرم پودرها، پنکیک ها و کانسیلرها جهت آرایش کردن استفاده می کنید پوستتان را زیر مواد مذاب خفه کرده اید و همچنین با مصرف ریمل ها، خط چشم ها و مدادها ممکن است دچار عفونت های چشمی و ورم ملتحمه شوید.

پارابن ها، یکی از مواد خطرناک موجود در محصولات آرایشی است که به عنوان نگه دارنده و زیاد کردن طول عمر محصولات از آن استفاده می شود. استفاده بی رویه از این محصولات آرایشی علاوه قشنگی موقت، سرطان پوست را نیز برایتان بوجود می آورد.

منبع:جام جم

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آرایش | انواع | محصولات | استفاده | آرایش کردن | محصولات آرایشی | سرطان | غفونت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog